Agenda Tolosa

MusikaLeidor Zinema

ANARI - GIZA ZARATA

Ostirala, 2024(e)ko Mai 24 / 20:00
MusikaLeidor Zinema

ANARI - GIZA ZARATA

Ostirala, 2024(e)ko Mai 24 / 20:00
Antzerki-DantzaTopic

TITIRESZENA 2023 - 2024

2023/10/01 - 2024/06/30
01:00 - 01:00
BesteakAranburu Jauregia - Udal Liburutegia

GAZTE IRAKURKETA KLUBA

2023/10/20 - 2024/05/24
18:00 - 01:00
Ostirala
Antzerki-Dantza

ESZENA PROGRAMAZIOA - NEGUA UDABERRIA

2024/01/03 - 2024/06/14
01:00 - 01:00
HitzaldiakIturriza elkartea - Alondegia plaza

GEURE BURUA ZAINDUZ - TOLOSATZEN ESKOLA IREKIA

2024/01/15 - 2024/12/16
16:00 - 18:00
Astelehena
Pase gehiago badaude.
DeialdiakEmeterio Arrese, 2

GAIXOTASUNA AURREZ AURRE

2024/02/20 - 2024/06/25
10:00 - 11:30
Asteartea
IkastaroakMusika Eskola

"DO RE NI" TAILERRA - TOLOSATZEN ESKOLA IREKIA

2024/03/12 - 2024/12/17
09:00 - 10:30
Asteartea
Pase gehiago badaude.
Musika

MUSIKHERRIA 2024

Larunbata, 2024(e)ko Mai 25 / 01:00
Musika

MUSIKHERRIA 2024

Larunbata, 2024(e)ko Mai 25 / 01:00
HitzaldiakAntxon Bandres Bidaiarien Txokoa

BIODIBERTSITATEGUNEA: APIRILA-EKAINA.JARDUEREN EGUTEGIA

2024/04/10 - 2024/06/09
18:00 - 19:00
ErakusketakAranburu Jauregia

ANGEL CABALLERO AMONDARAIN

2024/04/26 - 2024/06/01
17:30 - 20:30
IkastaroakKzgunea - Musika Eskola

KZGUNEA - MAIATZA

2024/05/01 - 2024/05/31
01:00 - 01:00
Deialdiak

GAZTE AUZOLANDEGIAK / 15 -18 urte

2024/05/01 - 2024/05/20
01:00 - 01:00
ZineaLeidor Zinema

ZINE PROGRAMAZIOA - MAIATZA

2024/05/02 - 2024/06/30
01:00 - 01:00
MusikaBonberenea

BONBERENEA - MAIATZA

2024/05/03 - 2024/05/25
01:00 - 01:00
BesteakTolosako Kultur Etxea

TOPAGUNEA - MAIATZA

2024/05/03 - 2024/05/31
01:00 - 01:00
MusikaTopic

MAIATZEKO DOINUAK

2024/05/05 - 2024/05/26
12:00 - 01:00
ErakusketakHiru taberna

JESUS MARTINEZ DE ALBENIZ ETXARRI

2024/05/08 - 2024/06/02
01:00 - 01:00
ErakusketakAranburu Jauregia

MERTXE AMONDARAIN - BEGIEK MIN EMAN ARTE

2024/05/10 - 2024/06/01
17:30 - 20:30
BesteakSan Esteban auzoa

RALUY ZIRKUA

2024/05/17 - 2024/05/19
01:00 - 01:00
KirolakBerdura plaza

UMEENTZAKO ALDIBEREKO XAKE PARTIDAK

Larunbata, 2024(e)ko Mai 18 / 16:00 - 19:00
ZineaLeidor Zinema

UNA MUJER ITALIANA (CABRINI)

Larunbata, 2024(e)ko Mai 18 / 19:00
Pase gehiago badaude.
ZineaLeidor Zinema

EL ESPECIALISTA

Larunbata, 2024(e)ko Mai 18 / 22:00
Pase gehiago badaude.
Kirolak

XIV ORDUKO IBILALDIA

Igandea, 2024(e)ko Mai 19 / 01:00
ZineaLeidor Zinema

DEEP SEA. SAKONTASUNERA BIDAIA BAT

Igandea, 2024(e)ko Mai 19 / 17:00
MusikaHiru taberna

SZAMANA

Igandea, 2024(e)ko Mai 19 / 18:00
DeialdiakTolosako Kultur Etxea

ODOLEMAILEAK

Astelehena, 2024(e)ko Mai 20 / 16:30 - 20:30
Pase gehiago badaude.
BesteakTrianguloa Plaza

KULTURA ANIZTASUNAREN NAZIOARTEKO EGUNA

Asteartea, 2024(e)ko Mai 21 / 18:30
ErakusketakTrianguloa Plaza

ESKOLA AGENDA 2030: ENERGIA AZOKA

Asteazkena, 2024(e)ko Mai 22 / 10:00 - 12:00
HitzaldiakInmakulada Lanbide ikastola

DOLUA

Asteazkena, 2024(e)ko Mai 22 / 16:30 - 19:00
ZineaLeidor Zinema

DREAM SCENARIO - ZINE FORUMA

Osteguna, 2024(e)ko Mai 23 / 20:30
JaiakLarramendi Auzoa

UDABERRI FESTA LARRAMENDI AUZOAN

Larunbata, 2024(e)ko Mai 25 / 16:00 - 19:30
ZineaLeidor Zinema

HASTA EL FIN DEL MUNDO

Larunbata, 2024(e)ko Mai 25 / 19:00
Pase gehiago badaude.
ZineaLeidor Zinema

EL REINO DEL PLANETA DE LOS SIMIOS

Larunbata, 2024(e)ko Mai 25 / 21:45
Pase gehiago badaude.
KirolakBerazubi estadioa

BERAZUBIN BUELTAKA ekimena. TOLOSALDEA SAHARAREKIN.

Igandea, 2024(e)ko Mai 26 / 09:30 - 13:30
ZineaLeidor Zinema

GARFIELD: LA PELÍCULA

Igandea, 2024(e)ko Mai 26 / 17:00
MusikaHiru taberna

HIDDEN GARDEN

Igandea, 2024(e)ko Mai 26 / 18:00
IkastaroakAntxon Bandres Bidaiarien Txokoa

ORNITOLOGIAREN HASTAPENAK (SARRASKIJALEAK)

2024/05/29 - 1970/01/01
18:00 - 01:00
ZineaLeidor Zinema

ENTRE LAS HIGUERAS - ZINE FORUMA - AFIKAKO ASTEA

Osteguna, 2024(e)ko Mai 30 / 20:30
Antzerki-DantzaTopic

FutbolisTOC - ZUHAITZ GURRUTXAGA

Ostirala, 2024(e)ko Mai 31 / 20:00
KirolakZezen Plaza

II MAILAKO EUSKAL PENTATLOIA (Finala)

Igandea, 2024(e)ko Eka 02 / 12:00
MusikaHiru taberna

TOBACO ROAD BLUES

Igandea, 2024(e)ko Eka 02 / 18:00
HitzaldiakAntxon Bandres Bidaiarien Txokoa

BIODIBERTSITATEGUNEA: ORKIDEAK

2024/06/05 - 1970/01/01
18:00 - 01:00
ZineaTopic

CIMASUB: ITSASPEKO ZINEMAREN NAZIOARTEKO ZIKLOA

Asteazkena, 2024(e)ko Eka 05 / 19:00
KirolakAlondegia

SAN JOAN XAKE TXAPELKETA

Larunbata, 2024(e)ko Eka 08 / 09:45 - 13:00 / 15:45 - 01:00
ErakusketakSan Frantzisko pasealekua

LURPEA GARBI. ARGAZKI ERAKUSKETA IBILTARIA

Larunbata, 2024(e)ko Eka 08 / 10:00 - 14:00
DeialdiakSanta Klara

IRTEERA GIDATUA - SALUBITA: GIPUZKOAKO ITURBURURIK HANDIENAREN SEKRETUAK AGERIAN

Larunbata, 2024(e)ko Eka 08 / 10:00 - 13:00
Antzerki-DantzaLeidor Zinema

DANTZARIA IZAN NAHI DUT - KULTUR ETXEKO DANTZA TAILERRAREN IKUSKIZUNA

2024/06/08 - 2022/06/11
12:00 - 01:00
Pase gehiago badaude.
Deialdiak

BIODIBERTSITATEGUNEA:ARALAR PARKE NATURALA. AUSA GAZTELU. IRTEERA

2024/06/09 - 1970/01/01
09:00 - 01:00
Antzerki-DantzaLeidor Zinema

MARAT-SADE / KULTUR ETXEKO ANTZERKI TALDEA

Ostirala, 2024(e)ko Eka 14 / 20:00
Antzerki-DantzaLeidor Zinema

KANPORA SARTZEN #zeharopositboa

Ostirala, 2024(e)ko Eka 28 / 20:00